V Praze v současné době fungují mnohé taxi společnosti mj. Taxi Praha, Profi Taxi, Kurýr Taxi, AAA Taxi Praha a mnohé další.

V takové silné konkurenci je důležité nabídnout svým zákazníkům to nejlepší.

Základní strategií  naší společnosti byla a je snaha o vytvoření a udržení co možná nejlepších podmínek ve vztahu k našemu zákazníkovi, to v praxi znamená, že je zde kladen veliký důraz na včasné přistavení vozidla na místo určení a na informovanosti zákazníka o ceně.

!!!!!V neposlední řadě dbáme také na ekologický provoz vozidel proto pro Vás nově nabízíme flotilu eco-taxi!!!  ECO TAXI 777 666 000 zavolejte a pojedete s naším ECO TAXI !!!!!!!!!

Právě úroveň, kázeň a disciplína jsou faktory, na které klade vedení firmy maximální důraz.

Nenechte se omezovat při platbě za taxi. ve voze můžete platit jakoukoli platební kartou American Express, Visa a Eurocard – Mastercard, pomocí nejmodernějšího systému FMS. 

FMS systém umožňuje v případě stížnosti klienta, následnou kontrolu jednotlivých jízd oprávněnými pracovníky společnosti, neboť veškerý pohyb vozidel je sledován GPS modulem, tím předcházíme zároveň i případnému předražení ze strany řidiče. FMS systém pochopitelně rozlišuje i to zda je vůz obsazen či volný. Právě díky této vlastnosti je pro Vás odeslán vůz, jenž nejlépe vyhovuje vaším požadavkům a je Vám nejblíže.

Kurýrní služba se provádí formou taxi a pro zásilku se dostavíme po Praze zdarma v rozmezí maximálně 10-15 minut. Samozřejmostí je potvrzení o doručení zásilky, tato služba je naší firmou prováděna spolehlivě a profesionálně. Proto je našimi klienty pravidelně využívána.

Pro objednání našich limusin vytočte tel. číslo 731 607 303  a kontaktujte našeho operátora, který vám ochotně na vámi určenou adresu přistaví jeden z našich automobilů.
V případě zájmu o přímé kontaktování vedení společnosti CZ-Taxi, využijte jedno z těchto čísel:
731 599 503, 731 599 599.

Nově jsme pro Vás otevřeli služby autoservisu a pneuservisu.

K dispozici pro Vás máme flotilu eco vozů ve složení: Volkswagen Touran CNG, Opel Zafira CNG, MB třídy B a C také jako CNG

 


V případě Vašeho zájmu o spolupráci jsme vždy vstřícní jakékoliv domluvě.*